Olja på pannå, bär signatur. Alplandskap. 74x100 cm. Skuren träram 1800-talets förra hälft. Ramen med senare bronsering.
600 SEK | 2019-08-13 18:41 |
500 SEK | 2019-08-13 17:40 |
400 SEK | 2019-08-12 19:55 |
350 SEK | 2019-08-09 00:51 |
300 SEK | 2019-08-08 21:02 |
300 SEK | Startpris |