Repor, bl.a. med glasyrnötningar, en tallrik med nagg. (Diameter 25)
2 000 SEK | 2019-07-28 09:42 |
1 900 SEK | 2019-07-28 10:40 |
1 200 SEK | 2019-07-27 16:18 |
1 100 SEK | 2019-07-27 09:51 |
1 100 SEK | 2019-07-27 16:05 |
650 SEK | 2019-07-26 22:34 |
400 SEK | 2019-07-26 18:38 |
400 SEK | 2019-07-26 19:31 |
300 SEK | 2019-07-25 22:49 |
300 SEK | 2019-07-26 12:06 |
200 SEK | 2019-07-26 09:04 |
100 SEK | 2019-07-25 20:49 |
100 SEK | Startpris |