Olja på duk, kulla i Flodadräkt. Signerad. Ställvis med krackelering. (64x55)
2 100 SEK | 2019-07-28 11:56 |
2 000 SEK | 2019-07-26 21:37 |
1 100 SEK | 2019-07-26 20:15 |
100 SEK | 2019-07-26 10:21 |
100 SEK | Startpris |