Olja på pannå, "Konversation". Signerad, a tergo daterad 1974. (10x20)
400 SEK | 2019-07-28 08:05 |
350 SEK | 2019-07-28 11:55 |
200 SEK | 2019-07-27 16:07 |
150 SEK | 2019-07-26 01:27 |
100 SEK | Startpris |