84. FÅTÖLJER, ETT PAR

Betsad bok med textilklädsel. Gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft. Repor, märken.

Varunr 189899

28 Maj 2019 18:28

Utrop 1200 SEK

400 SEK2019-05-15 14:16
350 SEK2019-05-19 08:46
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!