73. HUMMEL/GOEBELFIGURINER, 2 ST

Lampa i form av dragspelare med ögon av glas, 1950-tal, samt sotare. H ca 10-15 cm. Smärre slitage, Auktionsverket garanterar ej funktionen.

Varunr 189780

Onlineauktion 28 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!