318. SLAGBORD MED LÅDA

Furu. 1800-tal. Höjd 73, skivans totala mått 101x181 cm. Torrsprickor, repor, märken.

Varunr 190101

28 Maj 2019 19:46

Utrop 2000 SEK

1 100 SEK2019-05-20 11:57
1 000 SEK2019-05-28 19:43
800 SEK2019-05-28 18:54
600 SEK2019-05-24 06:48
350 SEK2019-05-23 18:50
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!