Modell "Birgitta" bestående av 12+3 matskedar, 12 gafflar, 13 matknivar, 11 teskedar, 5 serveringsbestick. Brukskondition, repor, slitage.
1 100 SEK | 2019-05-28 19:14 |
1 000 SEK | 2019-05-28 19:33 |
800 SEK | 2019-05-28 18:46 |
600 SEK | 2019-05-28 08:48 |
400 SEK | 2019-05-26 16:29 |
300 SEK | Startpris |