Trä med bemålad dekor. Tyskland, 1800-tal. Bredd 48 cm. Sprickor, slitage.
1 500 SEK | 2019-05-28 14:13 |
1 400 SEK | 2019-05-27 16:18 |
1 200 SEK | 2019-05-27 16:16 |
450 SEK | 2019-05-23 19:26 |
400 SEK | 2019-05-21 18:11 |
350 SEK | 2019-05-21 15:22 |
300 SEK | 2019-05-17 16:54 |
300 SEK | Startpris |