Teak, med svartlackade detaljer. En dörr och fem lådor. Ytslitage, mindre repor. Torrsprickor. (Höjd 170, bredd 100, djup 35)
2 000 SEK | 2019-04-28 11:51 |
1 900 SEK | 2019-04-28 11:57 |
1 700 SEK | 2019-04-28 11:47 |
1 200 SEK | 2019-04-28 10:28 |
900 SEK | 2019-04-27 19:17 |
300 SEK | 2019-04-26 12:01 |
200 SEK | 2019-04-26 21:53 |
100 SEK | Startpris |