Fanerad i alm, björk och rot. Tre lådor. Utdragbar skivskiva och uppsats. Nyckel finns till uppsats. Lådor saknar nyckel. Torrsprickor, fanerskador, fanerkompletteringar, mindre lagningar. (Höjd 81+15, bredd 113, djup 60)
2 500 SEK | 2019-04-26 21:50 |
2 400 SEK | 2019-04-28 08:48 |
1 100 SEK | 2019-04-27 10:34 |
750 SEK | 2019-04-26 10:21 |
150 SEK | 2019-04-26 12:00 |
100 SEK | Startpris |