Mahogny. Dubbla vitrindörrar, invändigt med fyra hyllplan. Nedtill med två dörrar. Nyckel saknas. Torrsprickor, fanerskador. Fötter delvis lösa, ytslitage. (Höjd 242, bredd 136, djup 49)
7 000 SEK | 2019-04-28 11:39 |
6 800 SEK | 2019-04-28 11:10 |
5 000 SEK | 2019-04-27 15:04 |
4 200 SEK | 2019-04-27 10:16 |
2 900 SEK | 2019-04-26 20:52 |
100 SEK | 2019-04-25 20:54 |
100 SEK | Startpris |