Fanerad i bl.a. valnöt och rot. En dörr, invändigt med två hyllplan och skedhylla. Nyckel finns. Torrsprickor, fanerkompletteringar, fanersläpp. (Höjd 70, bredd 58, djup 20)
4 800 SEK | 2019-04-28 11:58 |
4 600 SEK | 2019-04-28 11:19 |
2 600 SEK | 2019-04-26 11:53 |
1 900 SEK | 2019-04-26 10:21 |
1 600 SEK | 2019-04-26 05:25 |
100 SEK | 2019-04-25 20:34 |
100 SEK | Startpris |