Skuren dekor av växtbård. Sadelgjord med skador, färgslitage. (Höjd 79)
3 000 SEK | 2019-04-28 11:51 |
2 900 SEK | 2019-04-28 09:44 |
2 800 SEK | 2019-04-28 07:34 |
2 500 SEK | 2019-04-27 15:47 |
1 600 SEK | 2019-04-27 12:07 |
300 SEK | 2019-04-26 08:18 |
100 SEK | 2019-04-25 21:59 |
100 SEK | Startpris |