Ek och teak. Med två utdragsskivor. Stämplat. Slitage. Skivan blekt och med fläckar. (Höjd 72, 90x140)
7 400 SEK | 2019-04-28 11:55 |
7 200 SEK | 2019-04-28 12:03 |
5 600 SEK | 2019-04-27 23:36 |
5 400 SEK | 2019-04-27 21:36 |
5 000 SEK | 2019-04-27 20:13 |
1 800 SEK | 2019-04-25 22:36 |
500 SEK | 2019-04-25 21:06 |
100 SEK | Startpris |