Med skuren pärlbård. Krön i form av rosett. Spår av förgyllning. Lagningar, torrsprickor. (Höjd 85, bredd 59)
1 200 SEK | 2019-04-28 11:48 |
1 100 SEK | 2019-04-28 11:46 |
900 SEK | 2019-04-28 10:21 |
400 SEK | 2019-04-28 11:08 |
300 SEK | 2019-04-27 23:19 |
250 SEK | 2019-04-27 21:50 |
200 SEK | 2019-04-27 09:51 |
100 SEK | 2019-04-26 08:29 |
100 SEK | Startpris |