98. CHIFFONJE

Valnöt och valnötsrot. Sent 1800-tal. Höjd 146, bredd 105 cm. Skador, märken.

Varunr 188059

16 April 2019 18:33

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 2 400 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 1500 SEK

2 400 SEK2019-04-16 18:09
2 200 SEK2019-04-15 15:54
1 400 SEK2019-04-16 16:38
600 SEK2019-04-16 08:56
350 SEK2019-04-09 23:45
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 April 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!