Teak. Brännmärkt Bodafors. Modern design, 1960-tal. Höjd 75, bredd 194 cm. Repor, märken.
2 400 SEK | 2019-04-16 18:04 |
2 200 SEK | 2019-04-15 22:22 |
2 000 SEK | 2019-04-09 12:46 |
1 900 SEK | 2019-04-11 14:15 |
1 300 SEK | 2019-04-03 16:17 |
1 300 SEK | 2019-04-04 20:42 |
300 SEK | Startpris |