Teak. AB Brandins Möbelfabrik, Vinslöv. Modern design, 1950/60-tal. Höjd 107, bredd 170 cm. Repor, märken.
1 400 SEK | 2019-04-16 17:49 |
1 300 SEK | 2019-04-02 21:58 |
1 200 SEK | 2019-04-09 16:40 |
450 SEK | 2019-04-03 23:02 |
350 SEK | 2019-04-02 23:43 |
300 SEK | Startpris |