Lackerat trä med textilklädsel. Gustaviansk stil, 1900-talets första hälft. Soffans bredd 215 cm. Klädsel med skador, repor, märken.
2 200 SEK | 2019-04-16 17:59 |
2 000 SEK | 2019-04-16 09:41 |
1 800 SEK | 2019-04-16 09:34 |
1 000 SEK | 2019-04-15 20:03 |
800 SEK | 2019-04-09 23:58 |
300 SEK | Startpris |