Betsat trä. Miranda AB. Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft. Bordets höjd 78, skivans mått 160x110 cm. Två iläggsskivor a 48 cm/st medföljer. Repor, märken.
1 200 SEK | 2019-04-16 18:23 |
1 100 SEK | 2019-04-16 11:28 |
400 SEK | 2019-04-12 04:37 |
350 SEK | 2019-04-11 14:18 |
300 SEK | 2019-04-06 16:48 |
300 SEK | Startpris |