Svart skinn med guldpräglat monogram, mässingsdetaljer. Inredning med glasflaskor med lock av silver, stämplade London 1918. Dustbag av textil. 51x36x21 cm. Bruksskick, ålderselaterat slitage.
350 SEK | 2019-04-16 19:33 |
300 SEK | 2019-04-11 20:35 |
300 SEK | Startpris |