Beatlesreaterat, och Beatlesmedlemmar såsom Wings, Lennon/Ono, McCartney, George Harrison och The Spots. Ett tomt omslag: Sentimental Journey/Ringo Starr medföljer. Bruksskick, skador, slitage.
1 100 SEK | 2019-04-16 20:55 |
1 000 SEK | 2019-04-16 20:54 |
500 SEK | 2019-04-16 20:49 |
300 SEK | Startpris |