Förgylld och patinerad mässing och grön marmor, för fyra ljus med avtagbar krona. Senempirestil, 1900-tal. H ca 51 cm, D ca 22 cm.
3 400 SEK | 2019-04-16 18:03 |
3 200 SEK | 2019-04-16 15:42 |
2 800 SEK | 2019-04-09 11:29 |
2 400 SEK | 2019-04-09 23:42 |
350 SEK | 2019-04-09 19:32 |
300 SEK | Startpris |