Slaglås. Kolvar i betsat trä med beslag i mässing, kolvskaften med dekor av ansikten. 1800-talets första hälft. Tillsynes fungerande låsmekanism. Längd 36 cm. Repor, märken, smärre torrsprickor.
12 000 SEK | 2019-04-16 13:04 |
11 000 SEK | 2019-04-16 11:57 |
4 800 SEK | 2019-04-03 10:48 |
4 000 SEK | 2019-04-09 08:56 |
2 400 SEK | 2019-04-05 16:29 |
2 000 SEK | 2019-04-04 06:42 |
500 SEK | 2019-04-03 17:26 |
300 SEK | Startpris |