Ek med fårskinnsklädsel. Conform, Sverige. 1900-talets andra hälft. Repor, märken.
4 800 SEK | 2019-04-16 18:02 |
4 600 SEK | 2019-04-16 18:01 |
4 200 SEK | 2019-04-16 18:01 |
3 800 SEK | 2019-04-16 17:57 |
3 600 SEK | 2019-04-16 16:51 |
1 800 SEK | 2019-04-15 13:47 |
1 700 SEK | 2019-04-12 10:33 |
350 SEK | 2019-04-06 00:09 |
300 SEK | Startpris |