Nordiska skolmaterielförlaget, Gunnar Saietz, Stockholm, Import. 1900-talets förra hälft. På fot av svarvad bok, med kompass. H ca 60 cm, D ca 34 cm. Smärre bruksslitage, fläckar.
800 SEK | 2019-04-16 19:30 |
700 SEK | 2019-04-16 19:25 |
500 SEK | 2019-04-11 17:33 |
450 SEK | 2019-04-12 08:28 |
300 SEK | Startpris |