Rokokostil, Köpenhamn 1936 resp 1950, kontrollstämplade JS Johannes Siggaard. Kaffekanna med hänkel av svärtat trä, sockerskål och gräddkanna. Vikt ca 1180 g. Bruksskick. För denna vara gäller inte ångerrätten enligt Lag 2005:59 11§ punkt 2.
3 400 SEK | 2019-04-11 17:19 |
3 400 SEK | 2019-04-16 00:01 |
2 600 SEK | 2019-04-10 01:18 |
1 600 SEK | 2019-04-05 16:25 |
400 SEK | 2019-04-09 20:27 |
300 SEK | Startpris |