288. SILVERSERVIS, 3 DELAR

Rokokostil, Köpenhamn 1936 resp 1950, kontrollstämplade JS Johannes Siggaard. Kaffekanna med hänkel av svärtat trä, sockerskål och gräddkanna. Vikt ca 1180 g. Bruksskick. För denna vara gäller inte ångerrätten enligt Lag 2005:59 11§ punkt 2.

Varunr 188233

16 April 2019 19:36

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 3 400 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 2000 SEK

3 400 SEK2019-04-11 17:19
3 400 SEK2019-04-16 00:01
2 600 SEK2019-04-10 01:18
1 600 SEK2019-04-05 16:25
400 SEK2019-04-09 20:27
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 April 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!