Sockerskål, gräddsnipa, bricka och kaktång. Rokokostil. Märkt med kattfot, YLH, Stockholm 1949. Vikt ca 540 g. Bruksskick.
1 900 SEK | 2019-04-16 15:31 |
1 800 SEK | 2019-04-06 16:17 |
1 700 SEK | 2019-04-08 15:32 |
1 300 SEK | 2019-04-06 09:06 |
1 000 SEK | 2019-04-03 17:57 |
900 SEK | 2019-04-02 21:58 |
300 SEK | Startpris |