Porslin. Koppar med fat. Bruksslitage. Andrasortering. Naggar.
2 800 SEK | 2019-04-16 19:17 |
2 600 SEK | 2019-04-16 16:44 |
2 000 SEK | 2019-04-16 18:36 |
1 600 SEK | 2019-04-15 09:43 |
1 500 SEK | 2019-04-11 14:31 |
1 200 SEK | 2019-04-04 18:36 |
600 SEK | 2019-04-06 17:21 |
300 SEK | Startpris |