220. FOTOETUI, 1910/20-TAL

Skinnklätt fodral av marokäng med sköldpaddspatinerad yta, guldsnitt och skuret elfenben. Insidan med uppfällbara fack för fotoramar. 20x11,5x7 cm. Slitage, gammal lagning, åldersrelaterad patina.

Varunr 188114

16 April 2019 19:13

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK 450 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 1500 SEK

450 SEK2019-04-16 19:10
400 SEK2019-04-14 22:28
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 April 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!