Skinnklätt fodral av marokäng med sköldpaddspatinerad yta, guldsnitt och skuret elfenben. Insidan med uppfällbara fack för fotoramar. 20x11,5x7 cm. Slitage, gammal lagning, åldersrelaterad patina.
450 SEK | 2019-04-16 19:10 |
400 SEK | 2019-04-14 22:28 |
300 SEK | Startpris |