Nysilver med spegelglas, klassicerande stil ca 1900. L ca 76 cm, B ca 26 cm. Lagningar, slitage.
3 000 SEK | 2019-04-16 19:08 |
2 800 SEK | 2019-04-16 18:42 |
2 200 SEK | 2019-04-12 21:57 |
2 000 SEK | 2019-04-15 17:34 |
1 000 SEK | 2019-04-11 13:12 |
1 000 SEK | 2019-04-11 19:42 |
500 SEK | 2019-04-10 22:04 |
300 SEK | Startpris |