Betsad bok med canvasklädsel. Plakettmärkta Mogens Koch, Interna, Denmark respektive Källemo, Sverige. 1900-talets andra hälft. Skador, märken.
2 000 SEK | 2019-04-16 17:59 |
1 900 SEK | 2019-04-16 18:00 |
1 200 SEK | 2019-04-12 08:39 |
1 100 SEK | 2019-04-11 14:07 |
500 SEK | 2019-04-10 00:57 |
400 SEK | 2019-04-05 00:35 |
300 SEK | Startpris |