Akvarell. Domherrar på snötäckt gren. Signerad. Dagmått 43x31 cm. Ej examinerad ur ram.
4 400 SEK | 2019-04-16 18:16 |
4 200 SEK | 2019-04-16 16:36 |
1 600 SEK | 2019-04-15 19:35 |
1 300 SEK | 2019-04-12 18:44 |
900 SEK | 2019-04-03 16:18 |
900 SEK | 2019-04-04 00:47 |
300 SEK | Startpris |