Betsad bok med skinnklädsel. "Falcon chair", Vatne Möbler, Norge, 1900-talets andra hälft. Repor, märken, 3 remmar av, några med bristningar.
3 800 SEK | 2019-04-16 15:45 |
3 600 SEK | 2019-04-10 23:20 |
3 000 SEK | 2019-04-09 12:41 |
3 000 SEK | 2019-04-09 23:43 |
2 200 SEK | 2019-04-04 19:26 |
300 SEK | 2019-04-03 23:01 |
300 SEK | Startpris |