1900-tal, guldbemålad träram, smärre bruksslitage. 143 x 55 cm.
950 SEK | 2019-03-08 23:46 |
900 SEK | 2019-03-24 19:30 |
700 SEK | 2019-03-21 18:31 |
550 SEK | 2019-03-20 13:52 |
250 SEK | 2019-03-08 20:37 |
100 SEK | Startpris |