I form af rytter til hest, sign. monogram samt dateret 1984. H. 29,5 cm.
Uden afslag.
17602 | 1.700 DKK | 2019-02-20 18:00 |
21749 | 1.600 DKK | 2019-02-20 16:50 |
22356 | 1.500 DKK | 2019-02-17 16:23 |
1.500 DKK | Startpris |