Idegran med mässingsdetaljer, två utdragsskivor och tidnignshylla. 1970-tal. 40x40, utdrag 64 cm, H 56 cm. Slitage, skador.
1 600 SEK | 2019-02-19 18:32 |
1 500 SEK | 2019-02-19 18:20 |
1 000 SEK | 2019-02-19 17:10 |
800 SEK | 2019-02-11 20:40 |
700 SEK | 2019-02-11 13:11 |
500 SEK | 2019-02-09 12:55 |
300 SEK | 2019-02-07 10:04 |
300 SEK | Startpris |