Oxblodsfärgat skinn. England, 1900-talets andra hälft. Smärre repor och märken.
9 000 SEK | 2019-02-19 18:07 |
8 500 SEK | 2019-02-19 18:32 |
6 000 SEK | 2019-02-15 20:08 |
2 800 SEK | 2019-02-14 20:15 |
2 200 SEK | 2019-02-13 19:49 |
1 000 SEK | 2019-02-10 10:53 |
300 SEK | Startpris |