Plyschklädsel. Swedish modern, 1940/50-tal. Repor, märken.
4 600 SEK | 2019-02-19 18:35 |
4 400 SEK | 2019-02-19 18:33 |
3 800 SEK | 2019-02-19 18:19 |
2 000 SEK | 2019-02-19 16:52 |
1 000 SEK | 2019-02-18 22:35 |
700 SEK | 2019-02-16 09:10 |
500 SEK | 2019-02-15 13:53 |
400 SEK | 2019-02-14 14:27 |
350 SEK | 2019-02-13 16:31 |
300 SEK | 2019-02-09 22:36 |
300 SEK | Startpris |