108. SOFFGRUPP, TRE DELAR, CHESTERFIELDMODELL

Skinnklädsel i rött skinn. 1900-talets andra hälft. Slitage, klädsel med hål.

Varunr 185457

19 Februari 2019 18:36

Utrop 8000 SEK

4 200 SEK2019-02-18 16:38
4 000 SEK2019-02-19 17:38
1 100 SEK2019-02-19 16:58
600 SEK2019-02-17 21:24
450 SEK2019-02-14 20:28
400 SEK2019-02-13 16:31
350 SEK2019-02-11 18:34
300 SEK2019-02-07 21:31
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 Feb. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!