Skinnklädsel i rött skinn. 1900-talets andra hälft. Slitage, klädsel med hål.
4 200 SEK | 2019-02-18 16:38 |
4 000 SEK | 2019-02-19 17:38 |
1 100 SEK | 2019-02-19 16:58 |
600 SEK | 2019-02-17 21:24 |
450 SEK | 2019-02-14 20:28 |
400 SEK | 2019-02-13 16:31 |
350 SEK | 2019-02-11 18:34 |
300 SEK | 2019-02-07 21:31 |
300 SEK | Startpris |