Skinnklädsel. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Repor, märken, något solkig.
1 500 SEK | 2019-02-19 16:57 |
1 500 SEK | 2019-02-19 17:10 |
1 300 SEK | 2019-02-14 20:23 |
1 300 SEK | 2019-02-16 10:04 |
1 000 SEK | 2019-02-11 15:38 |
300 SEK | 2019-02-07 21:32 |
300 SEK | Startpris |