Björk. Modern design, 1900-talets andra hälft. Bredd 90 cm/st. Repor, märken.
2 600 SEK | 2019-02-19 08:29 |
2 400 SEK | 2019-02-19 18:02 |
1 600 SEK | 2019-02-15 23:07 |
900 SEK | 2019-02-17 12:19 |
700 SEK | 2019-02-15 13:52 |
600 SEK | 2019-02-07 10:08 |
600 SEK | 2019-02-14 14:26 |
450 SEK | 2019-02-13 10:37 |
350 SEK | 2019-02-07 19:40 |
300 SEK | Startpris |