46. BOKHYLLOR, ETT PAR

Idegran. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 122, bredd 107 cm. Repor, märken. Några hållare till hyllplan saknas.

Varunr 184893

5 Februari 2019 18:19

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 7 000 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 1500 SEK

7 000 SEK2019-02-05 18:17
6 500 SEK2019-02-05 18:16
3 000 SEK2019-02-05 18:01
1 100 SEK2019-02-05 12:02
900 SEK2019-02-02 21:21
700 SEK2019-01-29 15:25
300 SEK2019-01-23 14:06
300 SEK Startpris

Onlineauktion 5 Feb. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!