Idegran. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 122, bredd 107 cm. Repor, märken. Några hållare till hyllplan saknas.
7 000 SEK | 2019-02-05 18:17 |
6 500 SEK | 2019-02-05 18:16 |
3 000 SEK | 2019-02-05 18:01 |
1 100 SEK | 2019-02-05 12:02 |
900 SEK | 2019-02-02 21:21 |
700 SEK | 2019-01-29 15:25 |
300 SEK | 2019-01-23 14:06 |
300 SEK | Startpris |