Dulux, 1900-talets mitt. Ca 15 mm. Svart läderband och spänne av oädel metall. Slitage. Auktionsverket garanterar ej funktionen.
För denna vara gäller inte ångerrätten enligt Lag 2005:59 11§ punkt 2.
450 SEK | 2019-01-06 14:48 |
400 SEK | 2019-01-07 01:11 |
300 SEK | Startpris |