Coasters 9st med ställ. Fat 6st. Ljusstakar ett par. Serveringsbricka, m.m. Bruksslitage, bl.a. med repor, enstaka nagg. (Brickans längd 42, bredd 29)
5 000 SEK | 2019-01-13 11:53 |
4 800 SEK | 2019-01-13 12:03 |
3 200 SEK | 2019-01-13 11:54 |
2 200 SEK | 2019-01-13 10:50 |
1 300 SEK | 2019-01-10 20:58 |
500 SEK | 2019-01-11 10:50 |
300 SEK | 2019-01-10 23:50 |
200 SEK | 2019-01-10 21:00 |
100 SEK | 2019-01-10 20:34 |
100 SEK | Startpris |