Konturerad mynning. Dubbla hänklar av horn. Botten med lagning, repor. (Höjd 13, total bredd 23,5)
850 SEK | 2019-01-13 10:56 |
800 SEK | 2019-01-13 08:26 |
600 SEK | 2019-01-12 22:29 |
450 SEK | 2019-01-11 07:39 |
400 SEK | 2019-01-10 22:27 |
100 SEK | Startpris |