Porslin med polykrom dekor och förgyllning. Fågelfängare. Märkt i underglasyrblått samt stämplad. Höjd ca 22 cm.
4 600 SEK | 2018-12-04 20:22 |
4 400 SEK | 2018-12-04 16:40 |
4 000 SEK | 2018-11-29 16:26 |
3 800 SEK | 2018-11-30 20:53 |
2 800 SEK | 2018-11-28 09:13 |
1 300 SEK | 2018-11-28 22:48 |
300 SEK | Startpris |