"Grand" för Gefle med dimblå glasyr och gulddekor. 8 koppar med fat, ett extra fat medföljer, kanna med lock, gräddkanna. Ett fåtal delar med missfärgningar, en kopp med nagg. Sliten förgyllning.
900 SEK | 2018-12-04 19:58 |
800 SEK | 2018-12-04 12:31 |
450 SEK | 2018-12-01 02:56 |
400 SEK | 2018-12-01 21:23 |
300 SEK | Startpris |