Biskviporslin. Slitage, klädsel med skador. (Höjd 28)
350 SEK | 2018-12-09 10:42 |
300 SEK | 2018-12-08 21:09 |
250 SEK | 2018-12-08 23:52 |
100 SEK | Startpris |